Yeni insanlarla tanışmanın en eğlenceli yolu

İş, okul ya da rutin günlük hayatınızdan arta kalan zamanlarda yeni insanlarla tanışmak için vakit bulamıyor musunuz? Veya kısıtlı olan bu zamanlarda kolaylıkla sosyalleşemiyor, bir türlü istediğiniz özelliklerdeki insanlarla karşılaşamıyor musunuz?

O zaman Müjjde tam size göre! Yeni nesil arkadaşlık ve sosyal ağ uygulaması Müjjde ile aradığınız özelliklerdeki yeni insanlara kolayca ulaşabilir, onlarla sohbet edebilir, sanal ortamda başlamış olan arkadaşlığınızı kolayca gerçek hayata taşıyabilirsiniz.

Müjjde’ de yeni insanlarla tanışmak neden bu kadar kolay?

Müjjde ile yeni insanlarla tanışın

Öncelikle Müjjde, bilinen arkadaşlık sitelerinden farklı olarak sizlere, popüler sosyal medya uygulamaları olan twitter, instagram ve facebook benzeri bir ortam sağlıyor. Yani Müjjde’ ye üye olduğunuzda gönderiler ve fotoğraflar paylaşabiliyor, bu paylaşımlarınıza diğer üyelerden etkileşimler alabiliyorsunuz. Bu paylaşımlar aracılığıyla, tüm üyeler birbiri hakkında profilinde yazanların dışında fikir edinebiliyor. Yeni insanlarla tanışmak için belki de ilk ve en önemli olan şey, onun hakkında belirli bir fikrinizin olmasıdır. Müjjde bu özelliği ile sizlere bunun için uygun bir ortam sağlıyor.

Tabi ki akıllı eşleştirme ve arama fasiliteleri de var!

Eğer instagram, facebook ya da twitter zaten benim vaktimi yeterince alıyor diyorsanız, yani aklınıza illaki paylaşımlar mı yapmak zorundayım gibi bir soru geliyorsa, cevap hayır 🙂 Müjjde’ de yeni insanlarla tanışmak için paylaşım yapmanız ya da fotoğraf yüklemeniz şart değil. Eğer profilinizi yeterli bir şekilde doldurduysanız, yeni insanlarla tanışmak için Müjjde’ nin keşfet bölümü ve göz kırpma oyunu sayesinde size uygun olabilecek kişilere kolayca ulaşabilirsiniz.

Müjjde Göz Kırpma OyunuMüjjde - İlginizi çekebilecek kişileri keşfedin.

 

İlgilendiğiniz konularla ilgili anlık bildirimler alın!

Müjjde‘ nin yine çok vakti olmayanlar için bir diğer güzel özelliğinden bahsedelim. Örneğin Ankara, İzmir ya da İstanbul’ da yaşıyorsunuz ve dolayısıyla kendi şehrinizden yeni insanlarla tanışmak istiyorsunuz. Yapmanız gereken çok basit. Müjjde‘ deki hashtag’ ler arasından kendi şehrinize ait etiketi takip et butonuna tıklamanız yeterli. Bunu yaptığınızda, bir üye paylaşımının içinde Ankara, İzmir ya da İstanbul etiketlerini kullanırsa, telefonunuza anlık olarak bildirim geliyor. Böylece sizin şehrinizle ilgili hem konuşulanları, hem de konuşanları kolayca takip etmiş oluyorsunuz.

Elbette Müjjde’ de gerçek zamanlı mesajlaşma, mentionlaşma gibi daha farklı ve eğlenceli bir çok özellik bulunuyor ancak yazıyı çok uzatmamak adına burada bitiriyoruz.

Müjjde uygulamasını cihazınıza uygun olan marketten indirebilir, hemen yeni insanlarla tanışmak için bir kaç adımda kolayca ve ücretsiz üye olabilirsiniz.

Müjjde Android UygulamasıMüjjde IOS Uygulaması