Kış Mevsiminde Sevgili ile Yapılabilecek Aktiviteler

Kalp çarpıntılarının buz gibi havada içinizi ısıttığı mevsimdir kış. Sevgilisiz geçirmek için çok uzundur kış. Yanında sevginin sıcaklığını getirecek bir ilişki kış mevsimini çok daha güzel geçirmenizi sağlayacaktır. Siz de yalnızlığınızdan sıkıldıysanız ve bu kışı yalnız geçirmek istemiyorsanız Müjjde de kış mevsimini paylaşabileceğiniz arkadaşlıklar sizi bekliyor.

İşte kış mevsiminde sevgili ile yapılabilecek aktiviteler

Sevgili ile mısır yiyerek film izlemek

Film gecelerinin tam vakti
Sevgili ile bir battaniyenin altına girip patlamış mısır ve sıcak çikolata eşliğinde romantik bir film izlemenin zamanıdır kış. Böylece paylaşımlarınız artacak ve üzerine konuşabileceğiniz daha fazla konu bulabileceksiniz.

Battaniye altında sevgili ile film izlemek

Kartopu savaşı
Biraz ıslak ve soğuk bir eğlence olsa da bir kartopu savaşı sizi eğlenceli dakikaların beklediği bir süreç olacaktır. Sonrasında ısınmak için birbirinize yakınlaşma şansınız da doğacaktır.

Sevgili ile kartopu oynamak

Haftasonu kaçamağı
Sevgiliyle küçük bir kış kaçamağı hem sizi kışın doğanın güzellikleri ile sarmalayacak hem de başbaşa vakit geçirmenizi sağlayacaktır. Ayrıca doğada vakit geçiren çiftlerin ilişkisinin daha sağlıklı olduğuna dair araştırmalar da mevcut.

Sevgilinizle vakit geçirmek, yemek yapmak

Beraber yemek pişirmek
Sevgiliniz ile soğuk kış günlerinde evden çıkamadığınızda beraber yemek pişirmek bir aktiviteye dönüşebilir. Beraber pişireceğiniz kurabiyeleri yanında sıcacık bir kahve ile yerken sohbet edebilirsiniz. Beraber yemek yapmanın keyfine de varmış olursunuz böylece…