İkizler Burcunu Etkilemenin Yolları

İkizler burcu denildiğinde herkes bir adım geri çekilir ve tekrar düşünmeye başlar. Karşısında bazen dünyanın en sevecen insanını, bazen ise buz kadar soğuk birisini bulabilir ikizler ile beraber olmak isteyen kişiler. İkizler burcunu etkilemenin yolları da var elbette. İkizler burcunu etkilemenin yolları aslında düşündüğünüz kadar da karmaşık değil. İkizler burcu yeni deneyimlere açık, enerjik, dışa dönük bir burçtur. Sizinle başbaşa kaldığında sessiz kalmasını ise yanlış yorumlamayın. Sadece sessizliğe ihtiyacı olabilir.

ikizler burcu

Elinin altındakileri değil zor olanı sever İkizler

Bir ikizler erkeği ya da ikizler kadını ile beraber olmak istiyorsanız öncelikle onunla ortak bir hobinizin olması gerekiyor. İkizler kadını da erkeği de karşılıklı paylaşımda bulunamayacağı kişileri yakın çevrelerine sokmazlar. Düşünce yapıları farklıdır. Onlara ayak uydurmanızı beklerler. Ayak uyduramadığınız noktada ise kendileri istediklerini yapmaya devam ederler. Bu aşamada sıkboğaz etmeniz durumunda ikizler erkeği de kadını da size güle güle diyecektir. Sizin yetişemediğiniz noktalar olsa bile bunlar konusunda onu serbest bırakmalısınız. İkizler burcu kadınının da ikizler burcu erkeğinin de iki farklı yüzü olduğunu unutmamalısınız. Size söylemediklerini içinde biriktirir. Bir gün pat diye bunları önünüze koymak için değil ama. İkizler burcu bunları biriktirse de kin tutmaz. Sadece daha sonra kendisi için gevşetebileceği sınırları belirlemeye çalışır.

Ama diğer yandan da kendi sınırları ikizler için çok önemlidir. Nereye kadar gidip nerede dur diyeceğini bilmeniz gerekir. Özellikle de flört döneminde bu sınırları zorlamanızı tavsiye etmeyiz. Zaman içinde ilişki olgunlaştıkça bu sınırları kendi isteği ile gevşetmeye başlayacaktır. Fakat sınırlarını ne ölçüde gevşeteceği de kendisine kalmıştır. Bu nedenle de onu izleyin ve bu sınırları test etmeden öğrenmeye çalışın.

İkizler kadını da ikizler erkeği de partnerinin zeki olmasını ister. Ancak ukalalığa da tahammülü yoktur. Zekanızı onu alt etmek için kullandığınızı fark ettiği anda uzaklaşacaktır. Fazla bilmiş olmayın. Bilmediğinizi söylemenizin bir sakıncası yok. İkizler burcu insanı zekayı takdir eder. Ancak çok bilmişliği de affetmez.

İkizler kadını da ikizler erkeği de iki farklı modu olan kişilerdir. Ne zaman hangi modunda olduğunu zaman içinde anlayacaksınızdır. Ancak bunu anlayana kadar dikkatli olmanızda fayda var. Her konu her zaman konuşulamaz ikizler ile. Ters tepki almayacağınızı düşündüğünüz bir konuda ikizler esip kükreyebilir, sizi şiddetle reddedebilir. Tam tersi şekilde kesinlikle reddedileceğinden emin olduğunuz konularda eğer doğru zamanda konuşuyorsanız istediğinizden çok daha pozitif dönüşler alabilirsiniz.

İkizler burcu kadını ya da ikizler burcu erkeği ile tanışmak istiyorsanız bunun için en kısa yol Müjjde uygulamasını indirip bir profil oluşturmaktan geçiyor. Müjjde ayrıca yenilikçi Google Play ve Apple Store uygulamaları ile de sizlere kullanım kolaylığı sağlıyor.

Bekliyoruz…