Fal Diyarı Kahve Falı

Canımız sıkıldığında, umutsuzluğa kapıldığımızda hepimiz hayatımızın nasıl gideceğine dair güzel şeyler duymak isteriz. Fal baktırmak da bu anlamda başvurulan en iyi yollardan birisidir. Fal Diyarı uygulaması ile fal baktırmak artık çok ama çok kolay. Telefonunuza indireceğiniz bir applikasyon ile kolayca falınıza baktırabiliryorsunuz. Fal DiyarıApple Store ve Google Play Store‘dan indirmek ücretsiz.

Fal Diyarı Kahve Falı Ana Sayfa

Fal Diyarı Kahve Falı günümüzde kullanılan en popüler fal uygulamalarından birisi. Kahve falı, tarot falı, katina aşk falı, rüya yorumu ve dert danışma bölümleri var.

Gelelim Ayrıntılara…

Fal Diyarı Forum

  • Fal Diyarı Kahve Falı uygulamasında günlük ücretsiz 2 tane fal baktırma hakkınız var. Daha fazlası için ise puan kullanabilir ya da kredi satın alıp detaylı kahve falı baktırabilirsiniz. Detaylı kahve falının farkı dilediğiniz yorumcuyu seçebilmeniz ve yorumcuya odaklanmasını istediğiniz konuyla ilgili soru sorabilmeniz.
  • Uygulamada kahve falının yanı sıra, tarot falı, katina aşk falı, yıldızname, rüya yorumu ve dert danışma gibi bölümler de bulunuyor. İhtiyacınıza göre bu fallardan istediğinizi seçebiliyorsunuz. Gelen fallar ücretsiz olanlarda bile oldukça uzun ve detaylı oluyor.
  • Fal Diyarı Kahve Falı uygulamasını diğer uygulamalardan farklı kılan en önemli özelliklerden bir tanesi de Forum bölümünün olması. Forum bölümünde paylaşım yapabilir ve yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Ayrıca fal sonucunuzu beklerken canınız da sıkılmıyor. Fal sonucunuzun gelmesi 20 dk kadar sürüyor. Bu süreçte forum bölümünde sosyalleşip ne olduğunu anlamadan fal sonucunuzun bildirimini alıyorsunuz.
  • Forumda yapılan paylaşımlarınızdan puan toplayabilir ve bu puanlarınız ile günlük limitinizden fazla fal baktırabilirsiniz.
  • Sizi rahatsız eden kişileri engelleme, mesaj isteklerini kapatma, profilinizi kapatma gibi seçenekler de mevcut. Bu anlamda hemen hemen her ayrıntıyı düşünmüşler gibi görünüyor.
  • Profilinize fotoğraf ekleyebilirsiniz. Aynı zamanda kişisel fotoğraf albümünüze de 5 adet fotoğraf yükleyebilirsiniz.
  • Yeni arkadaşlar edinebilir ve bu arkadaşlarınız ile sınırsız mesajlaşabilirsiniz. Mesaj ayarlarınızı sadece arkadaşlarınızdan mesaj alacak şekilde düzenleyebilirsiniz.

Hashtag Sistemi

Fal Diyarı Gündem

 

Popüler sosyal medya uygulamalarındaki bir çok özellik mevcut, hashtag sistemi bile var. Vurgulamak istediğiniz yerin başına koyacağınız # işareti ile beraber sizinle aynı ilgi alanları olan kişilerle iletişime geçmenizi kolaylaştıracak bir sistem geliştirmişler. Twitter‘ı aratmayacak cinsten bu sistem kullanıcıların # ile içerik girmesi sayesinde gelişiyor. Örneğin; #kahvefalı etiketini takip edebilir ve bu konuda yazılanları bütün forumu taramadan bulabilirsiniz.

Mention Sistemi

Fal Diyarı Kahve Falı Sohbet

Mention sistemi ile birisi sizden bahsettiğinde bunu anında öğrenebilirsiniz. Birisi sizi etiketlediğinde bu size anlık bildirim ile geliyor. Whatsapp‘tan pek de farklı yok aslında. Bildirim geldiğinde girip etiketlendiğiniz yerde sizin için yazılanları okuyabiliyorsunuz. Fazla bildirim gelmesinden rahatsız olursanız da bildirimlerinizi ayarlar bölümünden kapatabiliyorsunuz.

Sosyal Medya’nın Bütün Özellikleri Tek Platformda

Sosyal Medyanın bir çok ayağını bir araya toplamayı başarmış ve aynı zamanda da fal baktırmanın mümkün olduğu bir uygulama geliştirmişler. Fotoğraf paylaşımları ile instagram ve facebook, hashtag ve mention sistemi ile de twitter’ dan bir farkı yok.

İndirme linkleri;

Android için tıklayın
IOS için tıklayın