Erkekleri İtici Yapan Detaylar

Her ne kadar ilk görüşte aşk mümkün olsa da bir çok aşk zaman içinde filizlenir ve büyür. Peki bu süreçte kadınların fikirlerini değiştiren şeyler neler oluyor biliyor musunuz? Erkekleri itici yapan detayları inceleyeceğiz bu yazımızda. İlk görüşte aşk bile olsa erkekleri itici yapan detaylar zaman içinde ilişkinin yıpranmasına neden olabilir. Bu nedenle ilk görüşte aşk yaşıyor olsanız bile bu yazıyı faydalı bulacaksınız. Karşınızdaki kadın sizden hoşlansa bile bu detaylar yüzünden sizden uzak durabilir.

1- Kişisel Temizlik

Hiçbir kadın yanında ter kokusu ile gezen bir erkek istemez. Bakımlı olmak ile feminen olmak arasındaki farklı bilmek önemli. Kişisel temziliğine dikkat etmeyen erkekler ilişki konusunda atacağı adımlara 1-0 geride başlıyor. Senin terin bana gül kokuyor yalanına da inanmamanızı tavsiye ediyoruz. Deodorant ve parfüm kullanmak sizi feminen yapmayacağı gibi, dişlerinizi, tırnaklarınızı temiz tutmanız da sağlığınız açısından daha iyi olacaktır. Kadınların bir erkekte baktığı en öncelikli şeylerden bazıları kişisel temizliklerine ne kadar dikkat ettikleri ile ilgilidir.

2- Dinlemeyi Bilmeyen Erkekler

İkinci sırada ise dinlemeyi bilmeyen erkekler geliyor. Kadınlar konuştuğunda dinlenilmek ister. Erkekler her sözlerinin ciddiye alınmasını beklerken karşılarındaki kadının sözlerini ciddiye almadıklarında kadınlara itici geliyorlar. Umursanmadıklarını düşünüp karşılarındaki erkeklerden uzaklaşıyorlar.

3- Kendilerini Üstün Görmeleri

İş hayatında olsun, aşk hayatında olsun kadınlar kendilerini üstün gören erkeklerden hazzetmez. Kendini karşısındaki kadından daha zeki zannetmesi bir erkeği en itici yapan detaylardan birisidir. Hele ki karşısındaki kadın akıllı, zeki ve ne istediğini bilen bir kadınsa bu iticilik anında etkisini gösterir ve kadının koşarak uzaklaşması ile süreç ilerler. Siz de arkasından niye gitti ki bu diye düşüncelere dalarsınız. Kadın veya erkek olmanın zeka açısından bir fark yaratmadığını bilmeniz gerekiyor.

4- Herşeye Sen Bilirsin Demeleri

Kadınlar her ne kadar dinlenilmek istese de bir yandan da herşeye sen bilirsin diyen erkekleri itici bulurlar. Kendi fikirlerini yeri geldiği zaman konulşabilen, isteklerini söyleyebilen erkekleri tercih ederler. Ancak fikirlerinizi söylemeniz ile fikirlerinizi diretmeniz arasındaki ince çizgiye dikkat etmeniz gerekiyor. Kadınların bilinçsiz ya da iradesiz olduğunu düşünmek hatasına düşmeyin. Bir kadına istediğiniz şeyi ancak o kadın da istiyorsa yaptırabilirsiniz. Bunu unutmayın

5- Yol Sormamaları

Bunun bütün erkeklerde doğuştan gelen bir bug olduğunu düşünüyoruz. Bir erkek kaybolduğunu kabul etmez ve kesinlikle yol sormamak için diretir. Bu süreçte yanında yol sormak isteyen kadına da ısrarla hayır der ve daha da fazla kaybolur.

6- Otururken Bacaklarını Açıp Oturmaları

Özellikle de toplu taşımada bacaklarını açarak oturmaları erkekleri itici yapan bir diğer detay. Bu itici olması dışında yanında bulunan kadın için rahatsızlık vericidir aynı zamanda. Oturmayı kalkmayı bilmek dedikleri şey sadece kadınlar için geçerli değil.

7- Küfür Etmeleri

Küfür sadece kadınlara yakışmayan bir davranış değildir. Kadının yanında hanımefendi olmasını bekleyip noktalama işareti yerine küfür kullanan erkekler kadınlara itici gelecektir. Görgü kurallarını sadece kadınların uyması için bulmamış insanlık. Bir erkek de küfür ettiğinde bir kadın kadar itici oluyor emin olabilirsiniz.

8- Eski Kız Arkadaşları İle Yaşadıklarını Her Ortamda Anlatmaları

Bu bir kadının sizden uzaklaşması için yetecek ve artacaktır. Kadın bunu yapan bir erkek gördüğünde tam olarak şöyle düşünür: Bugün bir başkası ile ilgili bu şekilde konuşan bir erkek yarın benimle ilgili de bu şekilde konuşacaktır.

9- Cimri Olmaları

Maddi konularda da manevi konularda da cimri erkekler kadınlara itici geliyor. Maddi anlamda savurgan olmanıza gerek yok, ancak bir çiçek alıp sevdiğiniz kadına götürmek de çok zor olmasa gerek. Ya da ilk buluşmada hesap ödemek konusunda biraz ısrarcı olabilirsiniz. Manevi anlamda ise sevgi sözcükleri konusunda karşınızdaki kadına cimri olmayın. Bir süre sonra bu kadına itici gelecektir.

10- Arkalarının Toplamasına Muhtaç Olmaları

Kendi işini kendisi görebilen erkek çekicidir. Evlenen kadar annesi tarafından, evlendikten sonra eşi tarafından çoraplarının toplanmasına alışmış, ev işlerine yardım etmeyen, etrafındaki kişilere yük olan erkek ise kadınlara itici gelir. Hele ki bunu bir de tembellik takip ediyorsa kadınlar sizden hemen uzaklaşacaklardır.

Müjjde size aradığınız kriterleri filtreleme şansı vererek aradığınız aşkı bulmak yolunda en büyük destek…

Bekliyoruz…