Erkekler Kadınlarda Nelere Dikkat Eder

Aklınıza gelen fesat düşünceleri hemen bir kenara bırakın. Çünkü aslında gerçekler hiç de düşündüğünüz gibi değil. Erkeklerin kadınlar ile ilgili düşünceleri, bir kadınla tanıştıklarında onu beğenmesini sağlayan özellikleri düşündüğünüzden çok farklı. Peki erkekler kadınlarda nelere dikkat eder? Erkekler kadınlarda nelere dikkat eder diye kara kara düşünmeyi bir kenara bırakabilirsiniz. Biz sizin için bunları derledik, toparladık. Madde madde sıraladık. Erkeklerin dikkat ettiği bu ayrıntılar sizi şaşırtabilir, şimdiden söyleyelim. Hadi başlayalım.

1- Gözler

Erkekler Kadınlarda Nelere Dikkat Eder

Gözler kalbin aynasıdır. Erkekler bir kadında ilk olarak etkileyici ve derin bakışlar ararlar. Güzel gözleri olan kadınların etrafında erkeklerin daha sık dolaştığını fark etmişsinizdir. Ancak gözlerinizin küçük olması güzel olamayacağı anlamına gelmiyor. Her ne kadar göz şeklinizi değiştiremeyecek olsanız da bakışlarınızdaki derinlik ve etkileyicilik konusunda en büyük silahınız kendinize güveniniz. Hafif bir göz makyajı ile gözlerinizi ortaya çıkarmanız da mümkün.

2- Dişler ve Dudaklar

Erkekler Kadınlarda Nelere Dikkat Eder

Bakımlı dişler, dolgun dudaklar erkeklerin ilgisini çeker. Bakımlı dişler aynı zamanda güzel bir gülümsemeyi de beraberinde getirir. Karşınıza çıkan ve etkilemek istediğiniz erkeğe bakımlı dişleriniz ve dudaklarınız ile atacağınız bir gülücük kalbini çarptırmanız için bir ilk adım olacaktır. Ayrıca erkeklerin gülümseyen kadınları daha çekici ve sıcakkanlı bulduğu da biliniyor. Kim yanında sürekli surat asan birisinin olmasını ister ki?

3-Giyim Tarzı

kırmızı elbiseli kadın

Siz erkeklerin modadan anlamadığını düşünürken onlar bu konuda kendilerini düşündüğünüzden daha çok geliştirdi. Aşırıya kaçtığınızda da, tuhaf giyindiğinizde de anlıyorlar. Aynı zamanda kendinize yakışmayan şeyler giyindiğinizde hemen fark ediyorlar, bilginiz olsun. Şık bir giyim ile erkeklerin dikkatini üzerinize çekmeniz çok kolay. Ancak herkes için şık kelimesi farklı anlamlar ifade edebiliyor. Bir başkasının üzerinde görüp beğendiğiniz bir şeyi giyinip beğendiğiniz erkeğin karşısına geçmeden önce bir kere daha düşünün. Bakalım o kıyafet sizin için de şık mı?

4- Saçlar

sarı saçlı kadın

Erkeklerin bir kadında ilk ilgisini çeken yerlerden birisi de saçlar. Kısa ya da uzun fark etmez. Bakımlı saçlar erkeklerin ilgisini çekiyor. Özellikle de dalgalı ya da kıvırcık saçlı kadınların ilgi çekiciliği daha yüksek. Düz saçlarınıza yapacağınız hafif bir dalga ile dikkatleri üzerinize toplayabilirsiniz. Doğuştan dalgalı saçlı şanslı insanlardansanız zaten söyleyecek söz yok.

5- Kendine Güven

kendine güvenen kadın

Kendine güveni olan kadınlar ilgi çekiyor. Ne istediğini bilen ve kendi ayakları üzerinde durmayı başarabilmiş kadınların ayrı bir havası olduğunu neredeyse bütün erkekler kabul ediyor. Ancak bu bütün sorumlulukları üstlenin demek değil. Ancak düşüncelerinizi dile getirmekten çekinmenize de gerek yok. Kendine ait düşünceleri olan kadınlar erkekler tarafından daha çok beğeniliyor. Kendinize güveninizi ilk etapta göstermekten çekinenlerdenseniz Müjjde uygulaması sizin için biçilmiş kaftan. Sosyalleşebileceğiniz sohbet duvası sayesinde düşüncelerinizi insanlara açabilirsiniz. Karşınızaki kişiye güvenene kadar anonim kalabilir ve sizin için doğru insanı bulduğunuzu anladığınızda onunla iletişim kanallarınızı genişletebilirsiniz. Profilinize koyacağınız gülümseyen bir fotoğraf ile ne kadar dikket çekeceğinize inanamayacaksınız. Müjjde ayrıca yenilikçi Google Play ve Apple Store uygulamaları ile de kullanım kolaylığı sağlıyor. Size de kendinizi özgürce ifade etmenin tadını çıkarmak kalıyor…

Bekliyoruz…