Corona Günlerinde Aşk

Sokağa çıkmanın sorun olmaya başladığı bu günlerde aşk hayatımız da durgunlaştı. Peki durgunlaşmalı mı? Aşkı bulmak artık imkansız mı? Evde oturmak sosyalleşemeyeceğin anlamına gelmiyor elbette. Aşkı bulmak bu süreçte de mümkün. Sadece nerede arayacağınızı bilmeniz gerekiyor, o kadar. Söz konusu aşk olduğunda kolay kolay bulunamayacağını söyleyenler olsa da siz onlara kulak asmayın. Aşkı bulmak düşündüğünüzden daha kolay olabilir.

İnternet üzerinden tanışmak birçok kişinin hala tabusu. Ancak artık yeni insanlar ile tanışmak eskisi kadar kolay değil. Bu yüzden de kişisel bilgilerinizi istediğiniz oranda karşı taraf ile paylaşabileceğiniz Müjjde sizin için bir fırsat. Ücretsiz üyelik ve 1 ay gold üyelik hediye.

Karantina Süreci

Unutmayın ki bu karantina fiziksel karantina, kendinize duygusal karantina uygulamak zorunda değilsiniz. Hatta duygusal karantina durumuzunu zorlaştırır. Bu süreçte karşınızdaki kişiyi, mesafe olarak uzakta olsa da daha yakından tanıma fırsatı bulabilirsiniz. Zira herkes evinde ve bol bol zamanı var. Belki de corona günlerinde aşkı bulacaksınız 😊

Yaşanan bu süreçte kendinize dikkat edeceksiniz elbette. Ancak bir yandan da ruhsal ve duygusal anlamda da kendinizi iyi hissetmeniz gerekiyor. Aşkın bağışıklık sistemini güçlendirdiği ve sağlığınızı korumanız için gerekli olduğu biliniyor. Kısa zaman içinde bir buluşma yaşanması mümkün olmasa da duygusal anlamda yaşanan yakınlaşma aşkın en güzel hali. Ayrıca bu duygusal anlamda daha ciddi bir noktaya gitmenizi de sağlayabilir.

Müjjde‘yi kısaca tanıtmamız gerekirse;

– Timeline üzerinden düşüncelerinizi paylaşıp grup halinde konuşabilir, fotoğraflarınızı ekleyebilir ve düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

– Özel mesaj yoluyla yakından tanımak istediğiniz kişilerle iletişim kurabilirsiniz. Yazıyor, okundu gibi aksiyonları gerçek zamanlı görebilirsiniz. Kesintisiz mesajlaşabilirsiniz.

– Göz kırpma oyunu ile ilgilendiğiniz kişilerle iletişimin ilk adımını atabilirsiniz.

– Elbette herkesle iletişim kurmak zorunda değilsiniz. İlginizi çeken profilleri takip edebilir, hoşunuza gitmeyenleri engelleyebilirsiniz.

– Timeline’da yazacaklarınızı da istediğiniz kişiye açık olarak gönderebilirsiniz.

– Profilinize fotoğraflar ekleyebilir ve bunları kimlerin görebileceğini yönetebilirsiniz.

– Hashtag sistemi ile gündeme dair söylemek istediklerinizi söyleyebilirsiniz.

– Mention sistemi ile sizden bahseden kişilerden anlık bildirimler ile haberdar olabilirsiniz.

#Evde kal Türkiye

Bekliyoruz…