Boğa Burcunu Etkilemenin Yolları

Aklınızı başınızdan alan, kalbini çarptıran ve sizi heyecanlandıran kişi boğa burcu mu? O halde doğru yerdesiniz. Boğa Burcunu nasıl etkileyebileceğinizi, nasıl dikkatini çekebileceğinizi, onun nasıl bir ilişki aradığını anlattığımız bu yazımız tam size göre…

Boğa Burcunun Aşktan Beklentileri

Boğa burcu tam olarak aşk için yaratılmış burçlardan birisidir. Ancak oldukça seçici olduğunu da söylemeden edemeyeceğiz. Baştan çıkarıcı, soğuk ve sakin görünüşünün altında karşı cinsi baştan çıkarmak için gereken herşeye sahiptir. Boğalar fiziksel temasa çok ama çok önem verir. Eğer bir boğa burcunu etkilemeye çalışıyorsanız onunla küçük temaslarda bulunmak işe yarayacaktır. Ancak bu temasların süresini uzatırsanız size aradığı romantizmi bulamayacağını düşünebilir. Boğa burçlarının aradığı tam olarak budur. Saf romantizm yaşamak isteyen bir burçtur. Eğer onu gerçek aşkı olduğuna inandırabilirseniz sizin için kendini yanan bir evin içine bile atacaktır. Güven de boğa burcu için çok önemlidir. Küçük de olsa kıskançlık oyunları oynamanız onu sizden anında soğutup uzaklaştırabilir. Hatta sizde bulamadığını başkasında arayıp aldatma eğilimi bile gösterebilir. Müjjdenin onaylı profilleri arasından istediğiniz burçtan kişiler ile tanışabilirsiniz.

Boğaların asıl aradığı huzurdur. Etrafın fazla dikkatini çekmeyen kişiler onların dikkatini çeker. Onlar kendilerine uygun kişileri adeta bir mıknatıs gibi kendilerine çekmenin yollarını bulurlar. Bir boğa ile beraber olmak istiyorsanız sakin bir hayatı göze almanız gerekmektedir, göz önünde olmayı istememelisiniz. Onun ilgisi sizin için yeterli olmalıdır. Romantik bir bakış, beğeni gösteren birkaç söz dikkatini çekmenizi sağlayacaktır. Dikkatini çektikten sonrasında ise ona aşkınızın saflığını göstermeniz gerekir. Sizi sahiplenmesine izin verin. Size yol göstermek onu mutlu edecek ve size bağlanmasını sağlayacaktır.

Boğa burcu ile aşk, epik aşk olabilir. O kendini bu ilişkiye tamamen verecektir. Ancak sizin de aynı şekilde kendinizi ilişkiye tamamen vermemeniz durumunda epik aşk, epik fiyasko olabilir. Sizi romantizmin en yüksek noktalarına taşıyabilecek olan bu aşkı yaşamak istiyorsanız duygularınızın tamamen ona dönük olmasına dikkat etmeniz gerekiyor. Eğer siz kendinizi açarsanız boğa burcu sizi dünyanın en mutlu kadını ya da dünyanın en mutlu erkeği yapabilir.